czwartek, 25 kwietnia 2013

Weronikowy Rożek :)

Ehh.. Tyle komentarzy?? :) Cuudnie. Naprawdę ślicznie dziękuję za nie i za Wasze oczekiwanie. Wikliną zachwyciłam się na blogu u Naszej Weronki . Jej prace są cudne. I tak jak któregoś razu pisałam Jej, czekają mnie w najbliższej przyszłości dwa śluby przyjaciół. Pomyślałam,że w sumie jeszcze tyle czasu więc może przyłożę się i zrobię im taki bukiecik jak to u Weronki na blogu można spotkać :) Zaczęłam od rożka oczywiście. Kwiaty w najbliższej przyszłości, bo muszę przejść się do hurtowni po bibułę. A ponieważ jest ona ode mnie dość daleko, czyli całe skrzyżowanie dalej :).. wszyscy wiedzą,że najdalej mają Ci, którzy najbliżej mieszkają :) Siedziałam wczoraj też na youtube i oglądałam jakie inne cuda można zrobić z wikliny... już kończę się zachwycać, bo się zapowietrzę :) Przedstawiam póki co rożek / choinkę. Aha. Farbę też jeszcze muszę kupić więc nie zrażajcie się kolorowymi gazetami :)Rożek / choinka wykonany jest wg tutorialu Weroniki i tak jak pisze... Rożek zrobiony splotem 4+1 i jak widać troszkę prześwituje, więc następne będę robiła już z większą ilością rurek, a ten zostawię pewnie na choinkę (łooo do grudnia jeeeeszcze 8 miesięcy :) ).

Śpijcie dobrze :*
Marta

8 komentarzy:

 1. wow super:) czekam na efekt końcowy z kwiatkami :) ale zapowiada się super:) gratulacje:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo:) Zapowiada się rewelacyjnie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam na efekt końcowy, jeśli będzie tak dobry jak początek (a w to nie wątpię) to już nie mogę się doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetnie wyszło ja jeszcze tego nie próbowałam robić

  OdpowiedzUsuń
 5. Super ,pierwsze koty za płoty i będzie cudeńko niebawem, którym mam nadzieję,że się pochwalisz:)Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Najtrudniejszy pierwszy krok masz za sobą , twórz dalej i chwal się :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak na debiut rewelacja. Nie robiłam dotąd papierowej wikliny ale zawsze podziwiam takie niesamowite prace. Gratuluję i serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. świetnie Ci wyszedł :)
  pozdrawiam i zapraszam również do siebie :)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi,że znalazłaś/-eś chwilę by odwiedzić mojego bloga. Zostawiony przez Ciebie komentarz będzie śladem, po którym będę mogła odwiedzić również Twojego bloga :)